Wyznaczamy nowe standardy

Zdolność do kreowania trendów dzięki wiedzy i doświadczeniu

Klaudia Lampart
Asystentka biura
Problem z płatnością? Zgubiłeś numer faktury? Klaudia pomoże Ci w każdym z tych tematów!
Magdalena Krycka
Doradca Klienta
To z Nią rozmawiasz dzwoniąc na infolinię. Magda przedstawi Ci naszą ofertę oraz odpowie na wszystkie Twoje pytania, a jeśli wynajmiesz u nas samochód zostanie Twoim indywidualnym Opiekunem przez okres trwania całej umowy.
Renata Piechowicz
Specjalista ds. jakości i obsługi klienta
Renata odpowiada za Customer Care w Naszej firmie. To ona dba o Twój komfort i zadowolenie w trakcie trwania całego abonamentu oraz przedłuży z Tobą umowę, gdy ta będzie dobiegać końca.
Bartosz Fedko
Administrator Stocku
Bartek tworzy harmonogram wydań samochodów, ustala terminy przeglądów oraz pomoże Ci w przypadku szkody. Zadba o to, aby samochód, który odbierzesz był świeżo umyty i wysprzątany, a jeśli będziesz mieć odrobinę szczęścia – poznasz Go osobiście podczas odbioru swojego samochodu.

Droga należy do ciebie

Drive.pl tworzą ludzie, którzy zajmują się wynajmem pojazdów wystarczająco długo, aby móc zmieniać ten rynek na lepsze i wyznaczać nowe standardy.

Auta od ręki i na
dogodnych warunkach

Dzięki naszym kontaktom w branży, renomie i znajomości rynku jesteśmy w stanie zapewnić stabilny łańcuch dostaw pojazdów, nawet w sytuacji, gdy inni każą Ci długo czekać na wymarzone auto.

Stworzyliśmy Drive.pl z myślą o maksymalnym zwiększeniu dostępności aut i komfortu ich użytkowania dla osób i firm, które nie chcą nabywać pojazdu na własność ani korzystać z leasingu.

Wybierz swoją wersję

Dlaczego Drive?

Drive.pl tworzą ludzie, którzy zajmują się wynajmem pojazdów wystarczająco długo, aby
móc zmieniać ten rynek na lepsze i wyznaczać nowe standardy.

Play
Play

Dokumenty do pobrania

Opinie kierowców

Co mówią użytkownicy abonamentu
all-inclusive Drive.pl?

Opinie Google
Wybierz Auto

Bardzo polecam! Jesteście jedyną firmą, która ma wszystkie koszty w cenie raty, bez dodatkowych opłat! Szybka realizacja, sprawna obsługa, bardzo profesjonalne podejście do klienta. Auto dostaliśmy na drugi dzień i takie jakie chcieliśmy, nawet kolor mamy taki, jaki chciała żona.

Opinia Klaudia
JAROSŁAW IWAN

Firma godna polecenia! Szybko, uczciwie, w przystępnych cenach! Wynajmujemy kilka samochodów do naszej firmy i jesteśmy zadowoleni. Przekonała nas opcja all-inclusive, gdzie wszystkie koszty są w cenie najmu. Duży profesjonalizm w podejściu pracowników firmy do obsługi Klienta, polecam!

Opinia Klaudia
MICHAŁ MISIEK

Firma rzetelna i dbająca o swoich klientów! Zawsze chciałam jeździć Fiatem 500 i odebrałam go na drugi dzień od podpisania umowy! Fajnie, że Pani z infolinii dokładnie wytłumaczyła mi zasady działania subskrypcji, a pracownik wydający samochód pokazał gdzie, co i jak. Polecam!

Opinia Klaudia
KLAUDIA ROSIEJEWSKA

Potrzebowałam samochodu tylko dla siebie - dzielenie jednego auta z mężem było kłopotliwe, bo pracujemy w oddalonych od siebie dzielnicach. Dzięki wynajmowi w Drive nie musieliśmy kupować drugiego samochodu, szybko załatwiliśmy sprawę, a ja jestem niezależna.

Opinia Klaudia
ELIZA KOŹMIERSKA