RENAULT ARKANA

Renault Arkana wyróżnia się w świecie SUV-ów. To propozycja dla tych, którzy potrzebują nie tylko wygody, przestrzeni i uniwersalności, ale też… ładnego auta.

2430 zł netto/mies.
Gwarancja stałej raty  +  auto dostępne od ręki  +  pakiet all-inclusive
Wybierz swoją wersję

Nowe trendy

Renault Arkana to reprezentant segmentu SUV-ów coupe. Duży prześwit, smukła sylwetka, atrakcyjny design i przestronne wnętrze to cechy charakterystyczne Renault Arkana. Wyraźnie opadająca linia dachu nadaje mu lekkości i podkreśla dynamiczny charakter.

Wybierz swoją wersję

Budzi (pozytywne) emocje

Renault Arkana łączy w sobie modne nadwozie z klasyczną elegancją i dbałością o detale. To uosobienie tego, co pożądane w SUV-ach coupe i prawdziwego ducha Renault - markę można rozpoznać już na pierwszy rzut oka. Renault Arkana oprócz budzi nie tylko zaufanie, ale i emocje.

Wygląd i praktyczność

Renault Arkana ma ponad 4,5 m długości oraz 1,8 m szerokości. Nadwozie na wysokość sięga niemal 1,6 m, a prześwit to prawie 20 cm. Sylwetka Renault Arkana jest atletyczna - solidna, ale i lekka zarazem. Auto odnajdzie się też na ciasnych parkingach w centrach handlowych. Rozstaw osi przekracza 2,7 m, a pojemność bagażnika to ponad 510 litrów - podłogę można ustawić na jednym z dwóch poziomów.

Wybierz swoją wersję

Jak w domu

Renault Arkana we wnętrzu nie przenosi nas daleko w przyszłość. Nie musi. Wykorzystuje sprawdzone rozwiązania - ergonomiczną deskę rozdzielczą, wystający ekran dotykowy, nie ucieka też od przycisków i pokręteł, które w niektórych markach uznawane są za przeżytek. Niesłusznie. Renault Arkana zaprasza do wnętrza i mówi: czuj się jak u siebie.

Wybierz swoją wersję

Gwarancja komfortu

Renault Arkana składa obietnicę komfortowej podróży. I słowa dotrzymuje. Samochód prowadzi się pewnie, zawieszenie radzi sobie z nierównościami polskich dróg. Za ekonomiczną jazdę odpłaca się niskim zużyciem paliwa. Renault Arkana zapunktuje więc i podczas godzin spędzanych w miejskich korkach, jak i podczas wyjazdu na wakacje.

Play

Jesteśmy, by Ci pomóc

Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy?

Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.

Skontaktuj się z nami

Zwróć uwagę na szczegóły

Zobacz, co sprawia, że Renault Arkana jest doskonałym autem

Wybierz swoją wersję

Zobacz szczegóły

Przyjrzyj się detalom, które wyróżniają Renault Arkana

Przejrzysta oferta najmu auta w abonamencie na rok

Bez ukrytych kosztów, bez haczyków w umowie, bez trosk. Płacisz dokładnie tyle, ile widzisz w naszej ofercie.

Wybierz swoją wersję

Recenzje Driversów

To jedyna taka społeczność użytkowników aut na abonament

Opinie kierowców

Co mówią użytkownicy abonamentu
all-inclusive Drive.pl?

Opinie Google
Wybierz Auto

Bardzo polecam! Jesteście jedyną firmą, która ma wszystkie koszty w cenie raty, bez dodatkowych opłat! Szybka realizacja, sprawna obsługa, bardzo profesjonalne podejście do klienta. Auto dostaliśmy na drugi dzień i takie jakie chcieliśmy, nawet kolor mamy taki, jaki chciała żona.

Opinia Klaudia
JAROSŁAW IWAN

Firma godna polecenia! Szybko, uczciwie, w przystępnych cenach! Wynajmujemy kilka samochodów do naszej firmy i jesteśmy zadowoleni. Przekonała nas opcja all-inclusive, gdzie wszystkie koszty są w cenie najmu. Duży profesjonalizm w podejściu pracowników firmy do obsługi Klienta, polecam!

Opinia Klaudia
MICHAŁ MISIEK

Firma rzetelna i dbająca o swoich klientów! Zawsze chciałam jeździć Fiatem 500 i odebrałam go na drugi dzień od podpisania umowy! Fajnie, że Pani z infolinii dokładnie wytłumaczyła mi zasady działania subskrypcji, a pracownik wydający samochód pokazał gdzie, co i jak. Polecam!

Opinia Klaudia
KLAUDIA ROSIEJEWSKA

Potrzebowałam samochodu tylko dla siebie - dzielenie jednego auta z mężem było kłopotliwe, bo pracujemy w oddalonych od siebie dzielnicach. Dzięki wynajmowi w Drive nie musieliśmy kupować drugiego samochodu, szybko załatwiliśmy sprawę, a ja jestem niezależna.

Opinia Klaudia
ELIZA KOŹMIERSKA