RENAULT CLIO

Renault Clio to klasyka miejskiego stylu we francuskim wydaniu. Najnowsza odsłona jest piękna i praktyczna zarazem. Nic dziwnego, że to jedno z najlepiej sprzedających się aut w Europie.

1800 zł netto/mies.
Gwarancja stałej raty  +  auto dostępne od ręki  +  pakiet all-inclusive
Wybierz swoją wersję

Francuska ewolucja

Renault Clio ma długą historię, a jej ostatni rozdział to wynik przemyślanej ewolucji. Choć z zewnątrz przypomina poprzednika, to ten samochód zbudowano na nowej płycie podłogowej. Projektanci postanowili minimalnie zwiększyć wysokość, ale dodać kilka centymetrów szerokości. Jeszcze większa rewolucja zaszła we wnętrzu, ale o tym za chwilę.

Wybierz swoją wersję

Elegancja na drodze

Renault Clio ma zwartą, klasyczną dla miejskiego hatchbacka sylwetkę. Przedni pas nie pozostawia wątpliwości, że to Renault. Tym bardziej, że światła zapożyczono z modelu Megane. Linie nadwozia i przetłoczenia są wyraźne, ale nie rzucają się w oczy. To francuska elegancja - współczesna, a jednak dość konserwatywna.

Nowoczesny design

Renault Clio we wnętrzu to nowoczesny samochód. W piątej generacji zadebiutowały cyfrowe zegary. Projektanci - wbrew najnowszym trendom - nie poukrywali większości funkcji w menu ekranu dotykowego. Nadal najpotrzebniejsze funkcje, takie jak klimatyzacja, są pod ręką na każde zawołanie. Wnętrze Renault Clio jest solidne, dobrze spasowane i naprawdę może wpaść w oko.

Wybierz swoją wersję

Urzekające kształty

Renault Clio ma niewiele ponad 4 m długości i prawie 1,8 m szerokości. Zwarta sylwetka nie przekracza 1,44 m wysokości, co nadaje jej sportowego charakteru. Rozstaw osi to ponad 2,5 m. Do zawracania potrzebuje niewiele ponad 10 m. Bagażnik ma 391 l pojemności.

Wybierz swoją wersję

Przyjemność z prowadzenia

Na drodze Renault Clio nie zawodzi stabilnością i przyjemnością prowadzenia. Nie daje też wytrącić się z równowagi na nierównych drogach. Kompaktowe gabaryty bez problemu odnajdują się na ciasnych parkingach, a bagażnik zmieści bagaże czterech osób i mnóstwo wspomnień z wypraw. Dynamika Renault Clio jest wystarczająca do stawiania czoła codziennym wyzwaniom w mieście i podczas podróży w stronę horyzontu. Bo choć Renault Clio ma apetyt na przygody, to nie ma apetytu na benzynę.

Play

Jesteśmy, by Ci pomóc

Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy?

Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.

Skontaktuj się z nami

Zwróć uwagę na szczegóły

Zobacz, co sprawia, że Renault Clio jest doskonałym autem

Wybierz swoją wersję

Zwróć uwagę na szczegóły

Zobacz detale, które nadają charakter Renault Clio

Przejrzysta oferta najmu auta w abonamencie na rok

Bez ukrytych kosztów, bez haczyków w umowie, bez trosk. Płacisz dokładnie tyle, ile widzisz w naszej ofercie.

Wybierz swoją wersję

Recenzje Driversów

To jedyna taka społeczność użytkowników aut na abonament

Opinie kierowców

Co mówią użytkownicy abonamentu
all-inclusive Drive.pl?

Opinie Google
Wybierz Auto

Bardzo polecam! Jesteście jedyną firmą, która ma wszystkie koszty w cenie raty, bez dodatkowych opłat! Szybka realizacja, sprawna obsługa, bardzo profesjonalne podejście do klienta. Auto dostaliśmy na drugi dzień i takie jakie chcieliśmy, nawet kolor mamy taki, jaki chciała żona.

Opinia Klaudia
JAROSŁAW IWAN

Firma godna polecenia! Szybko, uczciwie, w przystępnych cenach! Wynajmujemy kilka samochodów do naszej firmy i jesteśmy zadowoleni. Przekonała nas opcja all-inclusive, gdzie wszystkie koszty są w cenie najmu. Duży profesjonalizm w podejściu pracowników firmy do obsługi Klienta, polecam!

Opinia Klaudia
MICHAŁ MISIEK

Firma rzetelna i dbająca o swoich klientów! Zawsze chciałam jeździć Fiatem 500 i odebrałam go na drugi dzień od podpisania umowy! Fajnie, że Pani z infolinii dokładnie wytłumaczyła mi zasady działania subskrypcji, a pracownik wydający samochód pokazał gdzie, co i jak. Polecam!

Opinia Klaudia
KLAUDIA ROSIEJEWSKA

Potrzebowałam samochodu tylko dla siebie - dzielenie jednego auta z mężem było kłopotliwe, bo pracujemy w oddalonych od siebie dzielnicach. Dzięki wynajmowi w Drive nie musieliśmy kupować drugiego samochodu, szybko załatwiliśmy sprawę, a ja jestem niezależna.

Opinia Klaudia
ELIZA KOŹMIERSKA